2.A v knihovně na Skalce

05.10.2013 14:28

V pátek jsem s dětmi z 2.A vyrazila do knihovny na Skalce.Jednalo se o první seznámení s knihovnou.Všechny děti zjistily, jak se stát čtenářem v knihovně, jak zacházet správně s knihou a další důležité věci :-)

Nejzajímavější pak bylo v knihách listovat, hledat svoje oblíbené a podělit se o nadšení z právě objevené skvělé knihy, což další čtvrthodinu děti dělaly.

Myslím, že nadšení bylo veliké a všechny děti odcházely s tím, že maminku určitě přesvědčí a do knihovny se půjdou zapsat.

Doufám, že jim motivace ke čtení vydrží co nejdéle a užijí si pěkné chvile s  kamarádkou knihou.

M.Pešková, tř.uč.