Zahájení přístavby školy - změny vstupu do školy a jiné

23.01.2020 11:37

Vážení rodiče,

na konci ledna 2020 bude zahájena přístavba nového patra školy. Z tohoto důvodu bude uzavřen hlavní vstup do školy, prostor šaten a chodba mezi šatnami a tělocvičnou.

Pro vstup žáků do školy (stará budova) bude využit vstup starou vrátnici (na pravém rohu budovy od sokolovny). Pro vstup do tělocvičny a vstup žáků do přístavby bude sloužit vstup mezi školním hřištěm a tělocvičnou. Šatní skříňky budou přesunuty do chodeb před třídy v přízemí a v 1. patře obou budov. Z tohoto důvodu žáci musí vyklidit své skříňky a nejpozději v úterý 28.1. odevzdat klíč od šatních skříněk třídním učitelům. Po přestěhování skříněk dostanou nové klíče.

Z hygienických důvodů žáci budou povinni se přezout v prostoru u vstupu do školy a obuv si přenést do své skříňky. Přezůvky si musí nosit domů.

Přesun žáků mezi třídou, tělocvičnou, příp. jídelnou, který bude muset být venkovním prostorem, bude vždy pod doprovodem vyučujících

Žáci nesmí bez pedagoga opustit žádnou část budovy školy.

Upozorňujeme, že z prostorových důvodů nebude možné nechávat koloběžky v budově školy.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Jan Mareš, ředitel ZŠ