Výdej obědů v pátek

12.05.2021 13:01

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že je nutno provést opravu dlažby ve školní jídelně, využíváme poslední možnosti kdy ještě nemáme zcela zaplněnu školu.

Oprava dlažby vyžaduje čtyři pracovní dny. Bude tedy zahájena ve čtvrtek po skončení výdeje obědů a ukončena v neděli.

Je tedy problém s výdejem obědů v pátek. Z toho důvodu budou v pátek tato opatření:

1. Dojde k prohození jídelníčku mezi čtvrtkem a pátkem. (Ve čtvrtek bude segedin a v pátek krupicová kaše.)

2. V pátek bude oběd bez polévky.

3. V pátek budou žáci obědvat ve svých kmenových učebnách, kam jim paní kuchařky oběd dovezou a po skončení oběda opět odvezou použité nádobí.

4. Dohled nad žáky v době oběda bude vykonávat vyučující, který byl ve třídě poslední vyučovací hodinu, nebo vychovatelka příslušného oddělení školní družiny.

Mgr. Jan Mareš

ředitel ZŠ