Vánoční vycházka Prahou (6.C)

19.12.2023 15:22

Dne 19.12. jsme při vánoční vycházce navštívili Muzeum betlémů v Betlémské kapli.

Byli pozváni p. Noskem ( tatínek  našich děvčat Aničky a Natálky) do Restaurace 420 na Staroměstském náměstí, kterou vlastní s šéfkuchařem  Radkem Kašpárkem, který nás též přivítal a děti se s ním mohly vyfotografovat a získat jeho podobenku s podpisem. Děti byly pozvány na horkou čokoládu a pí učitelky na kafíčko. Moc děkujeme!!!

Poté jsme si prohlédli vánoční trhy na Staroměstském náměstí a děti něco malého pokoupily.

Dále jsme se vydali Celetnou ulicí, kde jsme se zastavili v Čokoládovně. Došli jsme na náměstí Republiky a metrem a autobusem jsme dojeli ke škole. Počasí nám přálo a moc jsme si výlet užili.

Všem přejeme krásné Vánoce. R.Břendová - třídní učitelka