Turnaje ve florbale

20.11.2016 13:48

Žáci naší školy se zúčastnili několika turnajů ve florbale za Prahu 10 a 15 v Uhříněvsi.

Za lll. kat. mladších žáků hráli: Kočař Prokop, Kostaňuk Ondřej, Pelikán Tomáš, Tůma Jan, Zeman Tadeáš, Zeman Kryštof, Nevyhoštěný Jan, Horký Tomáš, Krechter Adam, Čermoch Filip a DallAgáta Albert.

Ve lV. kategorii hráli hráči: Procházka Tomáš, Čadina Matyáš, Tintěra Arnošt, Kopec Ondřej, Šimánek Jakub, Novosad Ondřej, Krechter David, Kubita Matěj a Bukolský Jindřich.

Poprvé nás také reprezentovala děvčata ve lV. kategorii. Hráčky Sejková Jana, Kubánková Radka, Hyšperská Barbora, Horvátová Adriana, Vodrážková Mária, Machová Vendula, Hennová Karolína, Bažíková Mária, Vondráková Jana, Chalupová Tereza, Nesvedová Karolína a Bělorová Denisa bojovaly ze všech sil.

Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci a klukům ze lV.kategorie blahopřejeme k postupu do dalšího kola.