Sportovní den 2.stupně

04.06.2015 17:54

V pondělí 1. 6. se na naší škole konal sportovní den 2. stupně, při kterém třídy zápolily o pohár ředitele školy.  Žáci do jednotlivých disciplín vstupovali s velkým nasazením a podporou nejen svých třídních učitelů.

První disciplína  - dribling (slalom).

1.       místo: 8. A

2.       místo: 6. A

3.       místo: 9. A

4.       místo: 7. A

5.       místo: 6. B

6.       místo: 8. B

Druhou disciplínou - vis ve shybu.

Pořadí:

1. místo: 9. A (Adria Suňěr, Simona Rohlíčková, Luděk Kostaňuk, Anna Vomastková)

2. místo: 7. A (Ondřej Novosad, Radka Kubánková, Karolína Jenčíková, Filip Merta)

3. místo: 8. B (Sabina Vítková, Mariana Jindřichová, David Mašek, Kryštof Pecháč)

4. místo: 8. A (Vladimír Mládek, Eliška Jonášová, Matěj Cinibulk, Eva Doudová)

5. místo: 6. A (Matěj Kubita, David Pětroš, Mária Bažíková, Maria Vodrážková)

6. místo: 6. B (David Krechter, Tereza Chalupová, Andrea Hošteigerová, Matěj Mačura)

Nejlepší byl David Mašek v čase 1:32,11 a Simona Rohlíčková 1:29,45.

Třetí disciplínou - hod na koš, každý měl 5 pokusů.

Pořadí:

1.       místo: 8. B (Vávrová, Vítková, Švec, Kamitz)

2.       místo: 8. A (Botková, Hospergerová, Kalián, Štutzbart), 9. A  (Zahálková, Kratochvílová, Brand, Bělor), 7. A (Benešová,  Horváthová, Šimánek, Čadina)

3.       místo: 6. B (Kácová, Bělorová, Jedličko, Petrenko)

4.       místo: 6. A (Hyšperská, Vondráková, Troller, Bukolský)

Čtvrtá disciplína byl fotbal (hoši) na hřišti u Tesca, ale dokonce se musela zapojit i děvčata z 8. B, jelikož hochů je ve třídě málo.

1.       místo: 8. A

2.       místo: 9. A

3.       místo: 7. A

4.       místo: 6. A

5.       místo: 6. B

6.       místo: 8. B

Na závěr se hrála přehazovaná dívek, při které museli pomoci i někteří hoši, protože bylo málo děvčat.

1.       místo: 9. A

2.       místo: 8. A

3.       místo: 8. B

4.       místo: 7. A

5.       místo: 6. A

6.       místo: 6. B

První místo získala 9. A, těsné druhé místo obsadila 8. A, třetí místo patřilo 7. A, na čtvrté pozici se umístila 8. B, předposlední místo náleželo 6. A a na prvním místě od konce se usadila 6. B.

Tento rok deváťáci obhájili svoji první pozici a vyhráli pohár, proto ho paní učitelka Ticháčková u sebe schová na jeden rok, protože zase za rok se třídy sejdou a budou bojovat opět a možná ještě s větší vervou než na Den dětí. Vězte, že tento rok to bylo o prsa.

Všem děkujeme za zápal a výborné výkony! Věříme, že příští rok to bude zase boj do poslední chvíle, jako tomu bylo i tento rok.

Fotografie najdete ve fotogalerii.