Návštěva Legolandu

15.06.2018 14:25

Ve středu 13. června jsme vyrazili na dlouho očekávaný výlet do Německa. Vybrané děti z deváté, sedmé a šestých tříd byly natěšené na atrakce v Legolandu .Ve tři ráno se shromáždily před školou mátožné postavy, byly naloženy do autobusu a vyrazili jsme směr Mnichov. Ještě jsme se trochu dospali... Cestou nám krásně pršelo, takže jsme měli trochu obavy z počasí .Brány Legolandu se otevřely v 10 hodin, v půl jedenácté přestalo pršet, takže zábavě nic nebránilo. Průvodkyně Šárka se o nás starala jako o vlastní, seznámila nás s nejlepšími atrakcemi a my jsme se rozprchli po celém areálu, abychom všechno stihli. Nejvíc jsme si užili na horské dráze s brýlemi, které nás přenesly do virtuální reality, nejodvážnější se předvedli na obřím monstru s křídly, kde viseli chvílemi i hlavou dolů! Stihli jsme všechno navštívit několikrát, naštěstí nebyly nikde fronty! Jako upomínku si každý z nás přivezl kostičku Lega a spoustu úžasných zážitků.

Bylo to super !!!