Nabidka kroužku Věda nás baví

12.09.2019 14:58

Chcete mít doma příštího Einsteina a ještě mu dopřát spoustu zábavy?

V kroužku VĚDA NÁS BAVÍ se děti hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, biologie, astronomie, přírodopis).Každé pololetí připravujeme nové pásmo plné nových či vylepšených pokusů z nejrůznějších vědních oborů. Děti provádějí experimenty, které nejsou nebezpečné ani složité.

V nových lekcích

·         budeme vnímat a dýchat skvělou atmosféru poznání

·         budou se nám ježit vlasy díky statické elektřině

·         prozkoumáme květ a jeho strukturu

·         budeme ředit roztoky

·         zkoumat kost člověka

·         poznávat hvězdy na obloze

·         pronikat do tajemství lidského srdce

·         mnoho dalšího v kroužku VĚDA NÁS BAVÍ

Naše vědecké kroužky pro děti probíhají pod vedením zkušených lektorů 1x týdně po vyučování ve školách ve spoustě větších i menších měst po celé ČR Každé pololetí čeká děti 14 nových lekcí!

Kroužek je určen dětem od 7 do 12 let.

Kroužek KREATIVNÍ MYSL

Kroužek Kreativní mysl jsme vymysleli pro kreativce a děti, které chtějí tvořit. Chceme podporovat kreativní myšlení dětí, rozvíjet dětskou mysl, tvořivost, motoriku a jemné dovednosti i cíleně budovat vztah k estetice.

Součástí programu jsou témata:

·         expresivní malba

·         kresba

·         sochařské techniky

·         netradiční výtvarné techniky

·         recyklace

·         media

·         historie

·         architektura

Záměrem programu je naučit děti myslet v souvislostech, rozvíjet měkké dovednosti napříč různými řemeslnými, výtvarnými a mediálními technikami s jasným výstupem v podobě tematického výrobku.

Kroužek je určen dětem od 8 do 12 let. Kroužek trvá 90 minut a je rozdělen na dvě části. První 20 - 30minutová část je věnována aktivačním hrám, rozvoji myšlení a aktivaci smyslů. Druhá část 60minutová část je věnována výtvarnému, řemeslnému a kreativnímu tvoření, které navazuje na část první.

Další informace na webu www.vedanasbavi.cz, kde lze také zjistit kdy se kroužek koná a jeho přesnou cenu