Fotbalový turnaj

07.01.2016 18:09

Dnes se výběr fotbalistů našich 1. a 2. tříd zúčastnil turnaje o "Dětský fotbalový pohár" v krásné a moderní hale Jedenáctka na Chodově. Sedmnáct chlapců ve dvou týmech se s velkým zápalem utkalo s dalšími 6 týmy. To, že nad našimi týmy se umístila pouze ZŠ Mendelova, považujeme za skvělý úspěch. Chlapci s hrdostí přivezli poháry za 2. a 3. místo, což znamená, že jeden tým postoupil do semifinálové části turnaje.

Děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a gratuluji k výbornému výsledku! Poděkování patří i početnému doprovodu z řad rodičů, kteří zajistili dopravu a skvěle fandili. V neposlední řadě děkuji i trenéru mládeže Čechie Dubeč Michalu Hoštickému, který všech 10 zápasů perfektně odkoučoval.                                                 Martina Pešková

Odkaz na fotky z turnaje:mapeskova.rajce.idnes.cz