Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

Základní škola, Starodubečská 413

Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč, 107 00

tel: 272 701 838

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Easy English with Zee

16.12.2018 13:56

Dne 10.12. navštívil naši školu p. Zdeněk Polach, herec, břichomluvec a úspěšný finalista nedávné televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Žáci 3. - 9. ročníku se zúčastnili zábavného představení, vedeného v anglickém jazyce.

Program pro 3. - 5. třídu , nazvaný Matýsek and his friends, hravou formou uvedl děti do kontaktu s AJ prostřednictvím loutek. Zejména loutka Matýska sklidila velký úspěch.

Žáci 2. stupně absolvovali odlišný program - ,, cestovali " po světě za využití velkoformátových fotografií, které p. Polach na svých cestách za posledních 30 let sám pořídil . Při poslechu komentáře v anglickém jazyce si všichni uvědomili, že bez aktivní znalosti cizího jazyka je prakticky nemožné cestovat a poznávat cizí země, čímž představení splnilo svůj účel - stalo se velkou motivací k dalšímu učení se AJ.

Fotografie naleznete ve Fotogalerii.