DRUŽINOVÁ SOUTĚŽ ;-)

17.03.2020 09:24

Zdravím všechny děti, které navštěvují ŠD. Situace nám nedovolí být spolu, ale to nám náladu nezkazí. Vyhlašuji soutěž pro ty, které mají čas ;-) a chuť namalovat, či nakreslit obrázek. Podmínkou je výtvor na papír A4 a na něm následujících 5 věcí: VLAK, STROM, HAD, PAVUČINA a KORUNA. Technika je povolená jakákoliv, obrázek by měl dávat smysl a hlavně ho vytvářejte jen s dobrou náladou a úsměvem na rtech ;-). Až se zase sejdeme, uděláme výstavku a společně vše vyhodnotíme. Vyhrají všichni, kteří se zúčastní, ale pro 1., 2. a 3.místo bude cena speciální ;-). Držím vám všem palce a už teď se na vás moc těším.
                                 Helena Mertová

P. S. Pokud by se chtěl zúčastnit kdokoliv ze školního klubu, výtečně, jen je potřeba k obrázku přidat krátkou rýmovanou básničku. ;-))