Částečné otevření škol od 18.11.2020.

11.11.2020 15:48

Milí žáci, vážení rodiče,

je mou milou povinností vás informovat, že na základě rozhodnutí ministra školství můžeme opět otevřít, i když pouze částečně, školu pro naše žáky.

Od středy 18. 11. bude škola otevřena pro přípravnou třídu, obě první a obě druhé třídy. Současně bude pro tyto třídy plně v provozu družina a školní jídelna.

Z hlediska mimořádných hygienických opatření budou všichni žáci povinni mít po celou dobu pobytu ve škole roušku. Současně nebude provozována výuka hudební a tělesné výchovy tak, jak tomu již bylo těsně před uzavřením škol.

Jsme moc rádi, že se do školy vrátí alespoň ti nejmenší, kteří nejvíce potřebují pravidelný kontakt s paní učitelkou.

Pokud jde o individuální konzultace žáků ostatních tříd, počkáme do zítřka na oficiální informace z MŠMT. Na jejich základě stanovíme režim, o kterém vás budeme na webových stránkách informovat. Podle dnešní tiskové konference by se ale měly týkat převážně žáků, jejichž životní situace, včetně technického vybavení, neumožňuje se plnohodnotně účastnit distanční výuky.

Mgr. Jan Mareš - ředitel ZŠ