2. C a 5. B v České televizi

06.02.2018 20:14

Komu se kdy povedlo podívat se do televizního zákulisí České televize?

My , žáci 5.B a 2. C. , jsme 6.2. 2018 navštívili Českou televizi na Kavčích horách.

Hned při příchodu  se nás ujaly dvě velmi milé a ochotné paní průvodkyně. S nimi jsme si prohlédli studia v České televizi. Poté jsme zhlédli  film, kterým nás provedly postavičky Kačky a Vendy z pořadu  Tamtam..Následovala prohlídka dalších  studií, kde se natáčí  filmy, seriály a  soutěže oblíbené nejen námi, ale i našimi rodiči.

Zúčastnili jsme se živého natáčení Kouzelné školky. Právě se točil díl o olympiádě s  Magdalenou  Reifovou.

Mohli jsme si též prohlédnout kulisy, kostýmy a  různé doplňky a poslechnout si zajímavosti z natáčení.

Nakonec jsme si užili nakupování v malém obchůdku, kde jsme se setkali s velmi příjemným a milým panem prodavačem.

Snad to nebyla poslední naše návštěva České televize. Všem se nám exkurze moc líbila  :)))