Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Sport. den 2. stupně - o pohár ředitele školy

03.06.2019 13:51

V úterý 28.5. se letos konal sportovní den žactva druhého stupně základní školy. Tato oslava Dne dětí má u nás již několikaletou tradici. Úvod jako vždy obstaraly disciplíny zaměřené na přesnost, rychlost a sílu – hod na koš, slalom mezi kužely a vis ve shybu na hrazdě. Následoval turnaj dívek v přehazované současně s turnajem chlapců ve fotbale.

Výsledky jednotlivých disciplín byly mnohdy překvapivé, za zmínku stojí zejména 6.A, která v některých disciplínách hravě porazila starší ročníky. Celkové vítězství a pohár plný sladkostí nakonec vyhrála 9.A.

Ceny pro vítěze a sladkost pro všechny žáky k Mezinárodnímu dni dětí zajistilo KRPŠ.